By: SI | Date: Sep 30, 2017 |
300 tys kilometrów lepiej 300 megametrów
_

By: Marek | Date: Sep 28, 2017 |
Typowy internet - trochę sensu utopionego w całej masie bezsensu. Chyba to jakiś były Jehowy napisał, bo to oni czytają Biblię jakby to był Kodeks Przepisów Drogowych.

Czy jak autor strony w szkole czytał poezję i poeta pisał, że Księżyc chwycił ręką, to autor też komentował, że to bzdura, bo Księżyc jest od nas 300 tys kilometrów i wielki jak cholera, więc to niemożliwe?
_

By: bartek | Date: Sep 13, 2017 |
ależ bzdury tu wypisujesz! to toż to kompletny koniec internetów :0
_

By: 1914-1918 | Date: Aug 12, 2017 |
alianci i ententa to oni są odpowiedzialni za LGBT a nie pakt centralny, dlatego nie dziwcie sie gdy Bóg znowu pozabija aliantów i ententę tak jak jest opisane na tej stronie, zobaczycie jak samolot Enola Gay zginie w ogniu Gniewu Bozego
_

By: indogermanista | Date: Jul 12, 2017 |
DO mampytania: nie wciskaj bogu tel-haj jako domyslnego: Anna Katarzyna Emmerich: Pierwsza [praindoeuropejska] mowa ojczysta Adama, Sema i Noego jest inna i tylko w poszczególnych jeszcze narzeczach istnieje. Pierwszymi czystymi [indoiranskimi] córkami tej mowy jest mowa Baktrów, Zendów i święta mowa Indów. W tych językach, słowa można znaleźć dokładnie podobne do dolnoniemieckiego mojego rodzinnego miasta. W tym języku napisana też jest książka, którą w dzisiejszym Ktezyfonie, nad rzeką Tygrys leżącym, widzę. ZATEM nie elohim tylko alouos, nie jhwh tylko eibhuios
_

By: Ogr. | Date: Jul 6, 2017 | Mam pytania.
1. Wg. Biblii było dwa stwarzania człowieka: pierwsze przez Elohim - przez tak zwane "Niech się stanie" i wtedy powstali ludzie bez tzw. "grzechu pierworodnego". Drugie przez JHWH - przez ulepienie z gliny, aby nawadniał ogród "posadzony" wtedy gdy była już stworzona "Ziemia i Niebo - oddzielające wody od wód" - to był prymitywny robol. Ja pochodzę od tej pierwszej grupy.
2. Dlaczego Jezusa nazywacie " Jednorodzonym Synem Bożym"? - przecież zrodził Go wpierw Bóg, następnie Maryja. Czy nie powinien się zwać "Dwurodzonym Synem Bożym"???
3. W Wj31 jest opisane zabijanie Madianitów, a dziewcząt (dziewic)które zostały rozdzielone między Izraelitów było 32000. Ale swoją część z tych dziewic (dziewczynek) zażądał dla siebie Bóg. Przydzielono Mu 32 dziewczynki jako "ofiara dla Pana" razem z owcami, wołami i osłami. (Ciekawe jak ich piekli, codziennie jedną? A te w kolejce to widziały?)
Te resztę małolat, uważacie że ich nie gwałcono? Przecież niektóre rzeczy trzeba się domyśleć.
_

By: Janina | Date: Jun 29, 2017 | bóg tego świata czyni zło a BÓG to MIŁOŚĆ
To ...bóg tego świata czyni zło - podszywa się pod Boga i bardzo pasuje mu narracja, że ludzie wierzą, że to TEN Bóg. Już Jezus mówił uczonym w piśmie, że jeśli w pismach nie szukają Jego Samego tedy ...nie znajdą Królestwa. W ST ludzie nie wiedzieli z kim...rozmawiają a Jezus rzekł, że Boga nikt NIGDY nie widział i dopiero Jednorodzony ...OBJAWIŁ GO. Bóg dał temu którego stworzył Słowem i który był jak słowo, wolną wolę, był Światłem. To ...słowo ( dosł.syn Jutrzenki) zwiodło ludzi, związało prawem choć sam ...stał się grzechem i mordercą.
Bóg nie zabija, zabija ...bóg tego świata i ...rządzi nim.
Jezus przyszedł aby UWOLNIĆ ludzkość z pod ...władzy i grzechu jaki przez ...słowo związało człowieka.
Jezus stał się Żywym Słowem i w połączeniu z Duchem Świętym , którego posłał jako PRZYJACIELA daje odkryć PRAWDĘ. Jego Śmierć - Krzyż uwolnił nas z pod ZAKONU-PRAWA i w Chrystusie, który wypełnił to prawo (bo słowo nie mogło być naruszone)dziś jesteśmy ...oddzieleni na wieczność od GRZECHU a USPRAWIEDLIWIENI JEGO KRWIĄ ...bo ofiar krwi żądał ...bóg tego świata.
Jezus Sam złożył się w ofierze za ludzkość aby ją UWOLNIĆ spod ciężkiego ...jarzma a dać SWOJE lekkie i słodki. Cały świat jest ...wolny choć wciąż walczą...na miecze słowa. Ale plan Boga jest doskonały i ...bóg tego świata już niedługo będzie czynił zło. Wkrótce nastąpi 1000 letnie królestwo w którym bramą jego jest MIŁOŚĆ BOGA Jezusa Chrystusa do całego świata. Będzie to czas gdzie Bóg będzie ocierał łzy tych, którzy do Jego Królestwa będą wchodzili. Wystarczy TYLKO uwierzyć że Jezus cię uwolnił od ...grzechu. Ot cała Dobra Nowina. Ten obraz widoczny jest w historii ST gdzie...bóg tego świata wpierw sprawia, że Izraelici "narzekający" są kąsani przez węże a potem Mojżeszowi nakazuje uczynić miedzianego węża a każdy kto ...nań spojrzy zdrowym się staje. Ten obraz jako cień rzeczy przyszłych ...wykorzystuje Bóg do zobrazowania...grzechu (wąż) i Krzyża (Jezus jako TEN który za nas stał się grzechem i wziął WSZYSTKO na SIEBIE)
pozdrawiam
_

By: landsknecht | Date: Jun 20, 2017 |
SPRZECIW !!! nie mylcie Boga z "allahem azathothem"
_

By: Gnostyk | Date: May 8, 2017 |
Bóg starego testamentu to w rzeczywistości Demiurg - demon który stworzył świat materialny, a demonom obce jest coś takiego jak sprawiedliwość i miłosierdzie. "Zdania wyrwane z kontekstu" - no niezły kawał, zbrodnie Mojżesza i jego pobratymców to nie pojedyncze zdania a całe strony.
_

By: HKT | Date: May 5, 2017 | http://img00.deviantart.net/1807/i/2014/257/f/c/das_reich_ist_heilig_by_arminius1871-d7ujoj9.png
Masakra Aj - co mie obchodzi jakies tam ciapate Aj, wazne ze Das Reich Ist Heilig
_

By: JA | Date: Apr 21, 2017 | zaufanie
Witam wszystkich
- podzielam zdanie tych którzy mówią - wyrwane z kontekstu - TO PRAWDA - przykład :Cudze dzieci mogą też i nas uczynić szczęśliwymi:
"Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije o skałę twoje dzieci." Ps 137, 9 - proszę przeczytać jeden wers wyżej i w całości ma to zupełnie inne znaczenie. Bibli nie mozna czytać nie znając kontekstu kulturowego i aby Ją zroumiec trzeba tez ufać BOGU. Jesli koś chciał by podjąć polemikę chętnie :-)
_

By: antyislam | Date: Mar 28, 2017 |
a teraz czekamy az Bóg zabije 100% ummy tak jak 100% kanaanu
_

By: Katolik | Date: Mar 1, 2017 |
Dlaczego jest tyle zła? Bo źródłem jego jest grzech pierworodny. Synowie Adama i Ewy daja początek nowym pokoleniom: setici od Seta, którzy są dobrzy i kainici od Kaina, który zabił swojego brata Abla. Ale dlaczego tyle gwałtów i mordów, bo ludzkość bez Boga może się tylko stoczyc, ale NAWET Z GRZECHÓW P. BÓG MOZE WYCIĄGNĄĆ DOBRO, jeśli do Niego się zwrócimy i zaczniemy pokutowac. Gdyby P. Jezus miał czekać na doskonałe pokolenie, to nigdy by się nie narodził. Rodzi się z pokolenia, gdzie nie ma prawie grzechu, którego by nie popełniono, a On litościwie przychodzi, by być NASZA UCIECZKĄ!
_

By: witek | Date: Feb 21, 2017 |
Krzyżowcu, aleś ty głupi, otumaniony w religijnym marynacie. Wszystko to prawda, co pisze autor. Kiedyś czytałem biblię i zastanowiło mnie jaki ten bóg jest okrutny i sadysta. Mordował co popadnie i nic tu nie jest wyrwane z kontekstu. Nie dotrwałem do końca, bo to lektura chyba dla sado maso.
Jak ludzie mogą wierzyć takim bzdurom?!
_

By: Krzyżowiec | Date: Feb 19, 2017 |
Autor tej strony popisał się idiotyzmem. Wydzieranie fragmentów z kontekstu i ignorowanie innych. Nie wspomnę o olewanie totalnie intencji autora Biblii. W każdej książce można tak manipulować jak Pan. Gdyby tak prawo manipulowali, to by Pana mogli legalnie zabić. Pan jest manipulantem i oszustem. Ciekawe, czy Pan każdą książkę, wiersz tak czyta. Wyrywanie części całości jest debilizmem i pokazuje brak inteligencji. Pozdrawiam.
_

By: Maciek | Date: Feb 4, 2017 |
voxdomini.com.pl/ojciec/o_01.htm "Aby żyć wśród ludzi przeze Mnie stworzonych, wybrałem w Starym Testamencie proroków. Pouczyłem ich o Moich pragnieniach, o Moich troskach i Moich radościach, żeby ukazali je wszystkim. Im bardziej szerzyło się zło, tym bardziej Moja dobroć pobudzała Mnie do porozumiewania się z duszami sprawiedliwymi, aby przekazywały Moje polecenia tym, którzy powodowali nieład. Niekiedy musiałem posłużyć się surowością, aby ich odzyskać – a nie karać, gdyż to spowodowałoby jedynie zło – aby ich odwieść od zła i skierować ku ich Ojcu i Stworzycielowi, o którym zapomnieli i przestali Go znać w swej niewdzięczności. Później zło tak zalało serca ludzi, że byłem zmuszony zesłać na
świat nieszczęścia, aby oczyścić człowieka poprzez cierpienie, zniszczenie jego dóbr czy nawet utratę życia. Był potop, zniszczenie Sodomy i Gomory, wojny itp... " "wszyscy ci, którzy wezwą mnie imieniem ojca – choćby tylko jeden raz – nie zginą, ale pewni będą życia wiecznego razem z wybranymi." "Boże mój! Teraz widzę, jak Twoja Miłość do mnie, o Panie, była wielka, a ja stale Cię obrażałem tak złym życiem. Nigdy nie myślałem o Tobie, Panie, mój Ojcze, mój Zbawicielu. Ty widzisz teraz wszystko. Proszę Cię, Panie, o wybaczenie mi całego tego zła, które widzisz we Mnie i które wyznaję w zawstydzeniu. Kocham Cię, mój Ojcze i Zbawicielu."
_

By: Maćko | Date: Jan 22, 2017 |
Bóg niszczy niesprawiedliwych i łamiących prawo.To szatan zabija doprowadzając do złych uczynków i łamania Praw Bożych.Mówicie Boga nie ma a Prawo Boga Żywego jest złe.I upadli aniołowie tak mówili ludziom,i wąż mówił Ewie,że Bóg ją i Adama okłamał.Nie widzicie jak wygląda świat bez Stwórcy i Jego Prawa?Czy nie chcecie widzieć?Dziesięć przykazań to monolit bez skazy a jego przestrzeganie dałoby powszechne szczęście,niech ktoś udowodni że dziesięć przykazań nie prowadzi do dobra.Wszystkie nieszczęścia ludzi biorą się z łamania Prawa Bożego.Tak dobrze znacie pismo a nie wiecie,że Bóg dał wiele złych praw Izraelitom(Dałem im wiele złych praw) że względu na ich zatwardziałość i zło którego się dopuszczali.Te prawa miały naprawiać i łagodzić skutki ich niegodziwości a wy je cytujecie jako zarzut wobec Boga.Cytujcie fragmenty o tym jak Pan zniszczy swoich przeciwników i zmusi aby oddali Mu pokłon.Czy omijacie te fragmenty?
_

By: bóg cie kocha | Date: Jan 9, 2017 |
Niedzwiedz rosyjski do kwadratu.
_

By: bóg cie kocha | Date: Jan 8, 2017 |
Szeryfiel dodaj sobie ten fragment, bo jest ciekawy:
2 Krl 23

23 Stamtąd poszedł do Betel5. Kiedy zaś postępował drogą, mali chłopcy wybiegli z miasta i naśmiewali się z niego wzgardliwie, mówiąc do niego: «Przyjdź no, łysku! Przyjdź no, łysku!» 24 On zaś odwrócił się, spojrzał na nich i przeklął ich w imię Pańskie. Wówczas wypadły z lasu dwa niedźwiedzie i rozszarpały spośród nich czterdzieści dwoje dzieci. 25 Stamtąd Elizeusz poszedł na górę Karmel, skąd udał się do Samarii.

Bóg chroni swego wyznawcę, a gdy dzieci się tylko z niego naśmiewają, ten nasyła dwa niedźwiedzie, które zabijają te dzieci.
_

By: Krzych | Date: Jan 8, 2017 |
Bóg nie zabił ani jednej osoby :) On dał im wszystkim życie, a potem każdemu je zabrał. Każdemu człowiekowi, którykolwiek żył na Ziemi. Co z tego że kontrakt z życiem został zakończony u niektórych ludzi wcześniej, jak w tych przykładach? U jednych wcześniej, u innych później. Przecież po śmierci jest życie wieczne w Niebie, albo piekle. Więc cielesna śmierć to nie była śmierć tak naprawdę.
_

By: spiryt | Date: Dec 30, 2016 |
ja nie wierze w zadne trymutry, ja naleze do pl.wikipedia.org/wiki/Klan Ausran
_

By: Sylwia | Date: Dec 6, 2016 | Nie samobójstwu
Bóg NIE POPELNIL SSMOBOSTWA, GDYZ zapyal się Ojca słowami "Jeśli to możliwe, oddał ode mnie ten kielich" czyli sposób umierania i sama smierc. Bardzo dużo złego Wnosisz uzasadniając swoje argumenty. Nie zdając sobie sprawy że tym samym Naklaniasz do SSMOBOJSTWA innych nieświadomie. To co napisałeś jest bluźnierstwo. SSMOBOuSTWA popełniają osoby do których nakłania demon. Czy rozumiesz istotę??? Jezus będąc Bogiem-Czlowiekiem_ nie uległ złemu (Kuszenie na pustyni też) Mało tego z woli Ojca i posłuszeństwa Ofiarował siebie za nas Bogu Ojcu z Milosci. Samobujca tego nie czyni-tylko chce skończyć z życiem przerywając swoje istnienie, nadane mu przez
_

By: spiryt | Date: Nov 25, 2016 |
racja, niGdy nie chodziło mi o LGBT hindi indi multi kulti - co za apaszne oblechy z tej strony waisznawa.pl takie jak w sodomie, co ogien z nieba spalił ze wszech miar SPRAWIEDLIWIE
_

By: 14 | Date: Nov 25, 2016 |
Jakie Vedy Vendhya-jskie? jakie sodomskie frou frou waisznawa.pl z budki zleciałes? Jak juz to deutsches-rei.ch jesli chodzi o klimaty indoeuropejskie
_

By: spiryt | Date: Nov 22, 2016 |
Język praindoeuropejski Adama i Ewy brzmi następująco: "Ouis ekuoskue. Ouis, iesmin ulna ne est, dedorke ekuons uoghom gurum ueghontns - bhorom megem, monum oku bherontns. Ouis ekuobhos eueukuet: Kerd aghnutai moi uidntei ghmonm ekuons agontm. Ekuoi eueukuont: Kludhi, oui, kerd aghnutai dedrkusbhos: monus potis ulnam ouiom temneti: sebhei ghuermom uestrom - ouibhos kue ulna ne esti. Tod kekluuos ouis agrom ebhuget. "
nazwa praindoeuropejski oznacza poprzedzający Indie i Europę zarazem. W praindoeuropejskim języku NIE MA liter v ani w. Mamy tam zatem "ueidom" a NIE żadne weda czy veda.
_

By: dspryt | Date: Nov 7, 2016 |
spiryt ty antysemicki nieuku, poczytaj sobie dokładniej te pisma a dialekt Noego ? Nie masz o tym pojęciai nikt o tym nie ma... Istniał zanim indyjskie języki powstały na wieki wcześniej i nikt tym nie mówi chyba że masz jakieś dowody na to? Słucham... Noe żył przed potopem i żadnych Indii tam nie było ani języków. Twoje zakonnica piłą wprost z ducha Antychrysta i nie masz o tym pojęcia jak o przeinaczonych przez katolików i pro ortodoksów pogan kanon. Rzeki takie po zoraniu przez potop geologicznie nie mogą istnieć skoro powstały góry i morza poziom się podniósł i obniżył a ziemi połałodowała . Twoja indoeuropejska zakonnica miała co najniżej schize... Bajeczki i babskie opowieści nie ruszają mnie to brednie jak dzienniczki Faustyny Kowalskiej, sprzeczniejsze od samych ewangelii. To nie wiedziałem że katolik woli wierzyć w Wedy Indyjski niż Stary Testament w który wierzył Jezus :D Czyli wierzysz w trimutri katoliku i święte teksty księgi Indii ?:D Fajnie i jeszcze śmiesz się nazywać chrześcijaninem choć nie masz o nim pojęcia jak widać...
_

By: spiryt | Date: Oct 30, 2016 |
nie wciskaj bogu aj-waj jako domyslnego: Anna Katarzyna Emmerich: Pierwsza [praindoeuropejska] mowa ojczysta Adama, Sema i Noego jest inna i tylko w poszczególnych jeszcze narzeczach istnieje. Pierwszymi czystymi [indoiranskimi] córkami tej mowy jest mowa Baktrów, Zendów i święta mowa Indów. W tych językach, słowa można znaleźć dokładnie podobne do dolnoniemieckiego mojego rodzinnego miasta. W tym języku napisana też jest książka, którą w dzisiejszym Ktezyfonie, nad rzeką Tygrys leżącym, widzę.
_

By: dspryt | Date: Oct 14, 2016 |
,,Bóg z Boga'' koźlątko z kozy a idiota z głupca... Po pierwsze mój nieprzyjacielu drogi i kłamco twoja religia jawnie przecz nawet kanonowi pism . Pomijam już kwestie dwóch niezgodnych ze sobą narodzin z dziewicy u Łukasza i Mateusza co do czasu nawet nie logiczne i sprzeczne zawierające jawne i ukryte kłamstwa, które obie te teksty są plagiatem Marak gdzie takiej bajki brak które Izajasza 7 i 8 i 9 rozdział księga rozwiewa w pył... Podobnie jest u Jan tam tez tej bajkach brak podobnie jak we wszystkich listach apostolskich oraz innych autorów oraz w APOKALIPSIE TEJ BAJKI BRAK :D Brak był tej bajki we wczesnej wersji Łukasza zwanej wariantem Marcjona. Bajki o Herodzie zostawmy na potem może jak będą miał czas dowiem się jak to Herod umarł rzekomo w czasie śmierci Jezusa :D Poza tym kiedy Jezus przybywa grobie żaden Herod nie umarł stoczony przez robactwo bo Piłat i on stali się przyjaciółmi. Bredzisz więc mieszanka katolickich dogmatów które nic nie mają wspólnego nawet z pismami :D A teraz co do tego czy Bóg spłodził sobie boga:D Chyba w Zeusa wierzysz sobie ":D Jezus ani jednym słowem nie potwierdza tej bajki w całym nowym testamencie ale że jest syna Dawida jego rodem i gałęzią. Paweł zaś potwierdza synostwo po ojcach według ciała i spermatos i sparmati Dawida.. NASIENIA. Nikt z pierwszych pisarzy jak Paweł oraz inni nie potwierdzą a przeczą takiej wersji wydarzeń. Izabela jest ta która wprowadził bałwochwalstwo i Jezus zabija was katolików i ortodoksów którzy są kłamcami i bluźniercami i antysemitów. Robicie Boga niewidzialnego i żywego i nieśmiertelnego Jahwe cudzołożnego Zeusa. Mit o Europie się kłania i Ledzie oraz innych zbrzuchaconcy pannach :D Guzik jest to prawda wzniosła i prawdziwa to kalka z mitów greckich. Baśnie przed którymi przestrzegał Paweł i list zwanym listem Piotra. BÓG SIĘ NIE ZMIENIA W CZŁOWIEKA . BÓG NIE UMIERA. BOGA NIKT NIGDY NIE WIDZIAŁ ew Jana. BÓG JAHWE TO NIE POMAZANIEC JEGO CZYLI JEZUS JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE :D KTO PAN A KTO SŁUGA? A TERAZ COŚ CZEGO TWE OCZKA NIE ZAUWAŻYŁY JEZUS JEST JAK MELCHIZEDEK BEZ MATKI BEZ OJCA BEZ RODOWODU ZNANEGO :D ATY MASZ DWA RODOWODY JÓZEFA I JEZUSA JAK DWIE SPRZECZNE JAK BAJKI O DZIEWICZYM POCZĘCIU . WSZYTKO W TEJ SAMEJ BIBLII. Ml 3:6 bw "Zaiste Ja, Jahwe, nie zmieniam się, lecz i wy nie przestaliście być synami Jakuba." NI MA SŁOWA ŻE BÓG STAL SIĘ CZŁOWIEKIEM. 1Tm 6:16 bw "jedyny, który ma nieśmiertelność, który mieszka w światłości niedostępnej, którego nikt z ludzi nie widział i widzieć nie może; jemu niech będzie cześć i moc wieczna. Amen." Dałeś się wrobić od urodzenia w tę kłamstwa i bajeczki. Jesteś bluźniercą i odstępca heretykiem doketą bo tak wierzącym w pozorny zgon Mesjasza...I trzeba wiedzieć co idiom aramejski i hebrajki znaczy bar elahi skoro bar elahi są ludzi obu płci u Pawła. Polecam na YouTube ,,inna wizja chrześcijaństwa'' Nie wierzycie w Jezusa ale pieprz.....,, człowiek boga czyli syna zatracenia zwanego Antychrystem potocznie. Innego Jezusa od Jezusa choćby Pawła czy Jan z apokalipsy gnostyka Cyrynta z resztą. :D Pismo jakiego nie znać to dobra nazwa na tę stronę :D
_

By: spiryt | Date: Oct 11, 2016 |

Bóg Prawdziwy z Boga Prawdziwego - Zrodzony a nie Stworzony, Jezus Mesjasz nawet w czasie przebywania w Grobie, zdalnie zabijał swoich katów [robaki w trzewiach heroda] a wiadomo iz Jezus był zrodzony przez Boga! szczera Prawda. Ap 2:23 bw "A dzieci jej zabiję; i poznają wszystkie zbory, że Ja jestem Ten, który bada nerki i serca, i oddam każdemu z was według uczynków waszych." Objawienia o wcieleniu Jezusa z Dziewicy to szczera wzniosła Prawda!
_

By: dspryt | Date: Oct 10, 2016 |
Jezus nie zabijał i był spłodzony przez Boga ?:D Bajkopisarze..... A teraz objawienie czytacie bajki o słodziutkim antychryście. Ten rzekomo spłodzony przez Zeusa przez swoich wyznawców zamordował tyle istnień że nawet Jezus w Apokalipsie który też jak Mojżesz to czynił to pikuś. Ap 2:23 bw "A dzieci jej zabiję; i poznają wszystkie zbory, że Ja jestem Ten, który bada nerki i serca, i oddam każdemu z was według uczynków waszych." Bajki o spłodzenie Jezusa z dziewicy to wierutne słodkie kłamstwa.
_

Liczba wpisów: 266
Następna strona >> Stron: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9
_
Dodawanie komentarzy:
Imie:
Adres Email: (Opcjonalnie)
Komentarz:
Tytul strony:

(Opcjonalnie)
Adres strony:

(Opcjonalnie)


Wpisz litery podane powyzej:
_


Guestbook Powered by GuestFriend